Geçtiğimiz hafta sonu Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde gerçekleştirilen Trabzon tanıtım günlerinde yoğun geçen tanıtım nedeniyle Bakan Koçal, hem gelen misafirleri ağırlayarak ilçenin tanıtımına katkı sağlamak adına Başkentte yoğun program geçirirken diğer taraftan da ilçede hizmetlerin aksamamamsı için çaba gösteriyor.

Başkan Koçal’dan Hi̇zmet Günlüğü (4)Başkan Koçal’dan Hi̇zmet Günlüğü (3)Başkan Koçal’dan Hi̇zmet Günlüğü (2)Başkan Koçal’dan Hi̇zmet Günlüğü (1)

ZİYARETLER VE ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

Ankara’da düzenlenen Trabzon Tanıtım Günlerinde yoğunluk yaşayan Vakfıkebir tanıtım standında misafirleri ağırlayan Başkan Koçal, fırsat buldukça kurum ziyaretlerinde de yoğun mesai harcadı. Başkan Fuat Koçal, Trabzon Valisi Aziz Yıldırım ve İller Bankası A.Ş Genel Müdürü Recep Türk’ü makamında ziyaret ederek istişarelerde bulundu. Başkan Koçal, ayrıca İller Bankası A.Ş. Genel Müdür Yardımcıları Volkan Bektaş, Onuray Gözütok, Muhammet Ferit Yüksel ve Salih Yılmaz’ı makamlarında ziyaret ederek İlçenin plaketi olan adlarının yazıldığı “Vakfıkebir Ekmeği” hediye etti. Ayrıca Başkan Koçal, mesai arkadaşlarının ziyaretçi akımına da uğradı. Başkan Koçal, fırsat buldukça iadeyi ziyaretlerde bulundu. Trabzon’da da ziyaretlerine devam eden Başkan Fuat Koçal, Trabzon Çevre ve Şehircilik İl Müdürü Uğur Korkmaz’ı ve Trabzon Milli Emlak Müdürü Sayın Nuran Eryiğit’i makamlarında ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

ÇALIŞMALAR DEVAM EDİYOR

“VAKFIKEBİR’DE FENER ALAYI” “VAKFIKEBİR’DE FENER ALAYI”

Diğer taraftan ilçede hizmetlerin aksamamasına özen gösteren Başkan Fuat Koçal, işe minik dokunuşlarla başladı. Başkan Koçal “Hizmet Günlüğü” adı altında belediyenin sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımlarla vatandaşları bilgilendiriyor. Hizmet Günlüğünün günlük özeti ise şu şekilde; Güneyköy ve Güneysu Mahallesi yol bakım ve onarım çalışması, Kemaliye Mahallesi Stadyum Mevkii ve Çarşı Mahallesi ile Çamlık Sahil Mahalleleri yağmur suyu mazgal çalışması, Çarşı Mahallesi Eski Cami önü oturma bankları değişimi ve ot biçme çalışması, Çavuşlu Mahallesi içme suyu takviyesi, Kirazlık Mahallesi su borusu tamir çalışması, İlçenin muhtelif yerlerinde çöp ve hafriyat toplama çalışmaları.