Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürü Murat Güler beraberinde Şube Müdürü Zekeriya Sevim ve Ulusal Medya Birimi Sorumlusu Kısmet Çelik ile birlikte Büyükliman Postası Gazetemizi ziyaret ederek Yazı İşleri Müdürümüz Ahmet Kamburoğlu ile bir süre sohbet ettiler. Müdür Güler ve beraberindekiler gazete basımı hakkında Ahmet Kamburoğlu’ndan bilgiler aldılar.

Bölge Müdürü Güler; “İletişim Başkanlığı Trabzon Bölge Müdürlüğümüze Trabzon, Giresun, Rize ve Artvin illeri bağlıdır. Bölge Müdürlüğümüzün tanıtımı kapsamında resmi olan yerel gazetelerimizi ziyaret ediyoruz. Yaşadıkları sıkıntıları ve bizlerden istekleri olup olmadığı noktasında fikir alışverişinde bulunuyoruz. Büyükliman Postası Gazetesi Bölgenin en eski ve köklü gazetesi olarak okuyucularıyla her hafta 2 gün kesintisiz okuyucuları ile buluşuyor. Bizlerde bunu takdirle yakından takip ediyoruz. Sizlere yayın hayatınızda başarılar diliyoruz” dedi.

BAŞKAN GENÇ TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİ'Nİ ZİYARET ETTİ BAŞKAN GENÇ TRABZON GAZETECİLER CEMİYETİ'Nİ ZİYARET ETTİ

“ELDE ETTİĞİMİZ BU GÜÇÜ, OKUYUCULARIMIZDAN ALIYORUZ”

Büyükliman Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek Müdür Murat Güler ve beraberindekilere teşekkür etti. Kamburoğlu, Gazetecilik mesleğine rahmetli babam Ekrem Kamburoğlu’nun 1978 yılında çıkarttığı Vakfıkebir Postası Gazetesi ile başladıklarını dile getirdi. Kamburoğlu, Vakfıkebir Postası Gazetesinin ardından Hürses Gazetesi ile yola devam ettiler. 5 Mart 2004 yılında ise yolumuza Büyükliman Postası Gazetesi ile devam ediyoruz. Gazetecilik mesleğine 1978 yılından bu yana yayın hayatımıza 50 yıla yaklaşan tarihi geçmişi ile bölgemizin en eski yerel gazetesi olma unvanına sahip bir gazeteyiz. Sizlerinde dile getirdiği gibi haftada 2 gün Salı ve Cuma günleri okuyucularımızla buluşuyoruz. Ayrıca internet haber sitemizde %90 tıklanma oranı ile bölgenin en çok takip edilen, en çok okunan haber sitesi konumundayız. Tarafsız ve ilkeli habercilik anlayışımızla yolumuza emin adımlarla devam ediyoruz. Dedi.