banner92

banner77

 “YÖN MİMARLIK” İLE GÜZELLEŞİYORUZ

Beşikdüzü İlçesinde bir süre önce faaliyete başlayan “YÖN MİMARLIK-MÜHENDİSLİK” ofisini Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Vakfıkebir 02.04.2021, 07:07 02.04.2021, 00:09 Ahmet Kamburoğlu
 “YÖN MİMARLIK” İLE GÜZELLEŞİYORUZ

Beşikdüzü İlçesinde bir süre önce faaliyete başlayan “YÖN MİMARLIK-MÜHENDİSLİK” ofisini Gazetemiz Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu ziyaret ederek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Yön Mimarlık Mühendislik; 2021 yılında Mimar-İnşaat Mühendisi Nazlı Yücesan ve Yusuf Arslan ortaklığında kuruldu.

Beşikdüzü İlçesinde bir süre önce faaliyete başlayan “YÖN MİMARLIK-MÜHENDİSLİK” ofisini kısa bir süre önce açılmasına rağmen adından sıkça söz ettirmeye başladı. Yaptığı önemli mimari projelerle ilçelerdeki yapıların güzelleşmesine büyük bir katkı sunuyor. Vakfıkebir’li genç İnşaat Mühendisi Yusuf Arslan ve Beşikdüzü’lü genç Mimar- İnşaat Mühendisi Nazlı Yücesan tarafından hizmete açılan “YÖN MİMARLIK-MÜHENDİSLİK” ofisi, başarılı mühendislik ve mimari çalışmaları ile herkesin ilgi odağı durumunda.

Büyükliman Postası Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Ahmet Kamburoğlu, tarafından hayırlı olsun ziyaretinde bulunulan “Yön Mimarlık-Mühendislik” bürosu ortakları yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi aktarımında bulundular. Yaptıkları çalışmalar hakkında bilgi veren genç mühendisler şunları söylediler. Yön Mimarlık’ta fiziki konum, yapım maliyeti ekonomisi, kullanıcıya ve fonksiyonlara dair kriterlerin doğru, estetik ve bilimsel şartlar doğrultusunda ele alındığı; üslup ve genel geçer eğilimlerin baskısı altında kalmayan, çağdaş, teknolojik, kent ve çevreye duyarlı bir tasarım anlayışı güdülmektedir. Konut, villa, ofis, otel, hastane, okul, mağaza, cafe, restoran gibi pek çok ayrı konuda proje çalışan Yön Mimarlık Mühendislik; tasarımı bir bütün olarak ele alıp, plandan cepheye ve uygulamaya her aşamada projenin içinde yer almaktadır. Yapılan tasarımları en gerçekçi görseller ile sunup müşterilere tek bir elden bütüncül hizmet vermektir. Tasarımın her aşamasında 3 boyutlu tasarım programlarını kullanarak elde edilecek binayı veya çevreyi çeşitli ölçeklerde önceden oluşturur.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner93
banner94
24
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 29 Temmuz 2021
İmsak 03:20
Güneş 05:06
Öğle 12:33
İkindi 16:28
Akşam 19:49
Yatsı 21:28
Günün Karikatürü Tümü