banner92

banner77

STK’LARDA “KASKETLİLER GERİ DÖNDÜ”

Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkan ve yöneticileri, ilçede görev yapan STK başkanlarına kasket takdim ederek takımlarına sahip çıktılar.

Vakfıkebir 03.03.2021, 12:11 Ahmet Kamburoğlu
STK’LARDA “KASKETLİLER GERİ DÖNDÜ”

Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkan ve yöneticileri, ilçede görev yapan STK başkanlarına kasket takdim ederek takımlarına sahip çıktılar.

Dernek başkanı Hasan Bahadır ve yöneticiler, Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Kadem Sağlam, Esnaf ve Sanatkârlar Kredi Kefalet Kooperatifi Başkanı Hasan Topaloğlu ile Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı İsmail Hakkı Çobanoğlu’na Dernek Başkanı Hasan Bahadır ve yöneticiler tarafından makamlarında kasketleri takdim edildi.

 Efsanelerin Kullandığı kasketleri kullanmak bizlere her zaman şeref verir diyen Başkanlar, Vakfıkebir Trabzonsporlular Derneği Başkan ve yöneticilerine gösterdikleri nazik davranış nedeniyle teşekkür ediyoruz. Ayrıca bir mağlubiyet bizleri yıkamaz ki özellikle bu mağlubiyetin aktörlerinin kirli oyunlarıyla olsa bile. Bizler her zaman takımımızın yanındayız. Yense de yenilse de, yine o bizim en kıymetlimiz Trabzonspor’dur dediler.

Hafta sonu oynanan ve kirli ayak oyunlarıyla Fenerbahçe mağlubiyeti moralleri bozsa da STK temsilcilerine kasket dağıtılması ilçede gülümsemelere neden olurken taraftarların da yüreğine su serpti.

Bilindiği gibi Abdullah Avcı’nın Trabzonspor teknik direktörü olmasından sonra gösterdiği çıkış ve efsane teknik direktörlerinden Ahmet Suat Özyazıcı ve merhum Özkan Sümer’in kullandığı kasket modasına uymuştu.  “Kasketliler geri döndü” tiplemesiyle Avcı’nın öncü olduğu kasket modası ülke geneline yayılmış, ilk parti kasketler TS Club’larda satışa sunularak kısa bir zamanda tükenmişti. İkinci parti kasketler ise tükendikten kısa bir süre sonra tekrar satışa sunuldu.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner93
banner94
20
açık
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:59
Öğle 12:20
İkindi 15:47
Akşam 18:32
Yatsı 19:52
Günün Karikatürü Tümü