banner92

banner77

SARAL MÜDÜRÜ KUTLUYORUZ

Vakfıkebir Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Yaşar Saral, Büyükliman bölgesindeki ilçelerde yaptığı başarılı çalışmalar ile 7 den 70’e herkes tarafından takdir edilirken örnek çalışmalara da imza atıyor.

Vakfıkebir 03.06.2021, 17:05 Ahmet Kamburoğlu
SARAL MÜDÜRÜ KUTLUYORUZ

Vakfıkebir Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yaşar Saral, kurum içinde ve kurum dışında başarılı çalışmalarının yanı sıra insanlarla olan ikili diyalogları üst seviyede olan örnek bir kurum amiri olmaya devam ediyor. Bir süre önce Yalıköy mahallesinde yapılan ve Sayın Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan hanımefendinin himayelerinde başlatılan Mercan Seferberliği ile 8 Mart Dünya Kadınlar günü etkinlikleri çerçevesinde Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığının destekleri ile Sayın Trabzon Valimiz İsmail Ustaoğlu'nun katılımıyla ilçemizde fidan dikim etkinliği yapılmıştı. Kadına yönelik şiddette sıfır tolerans pankartı ile fidan dikimi gerçekleşmişti.

Vakfıkebir İlçesi Yalıköy Mahallesinde bulunan fidan dikim alanında bir çalışma olduğunun haberini aldık ve o bölgeye gittik.  Gördüğümüz manzara karşısında şaşkınlığımızı gizleyemedik. Hemen fotoğraf makinemizin teklanjörüne basarak o anları fotoğraf karesine aldık. Bir kurum müdürünün takım elbisesiyle dikilen levhalar için harç yoğurduğunu görünce şaşırdık. Bu çalışkan müdür ancak Yaşar Saral’dan başkası olamazdı. Vakfıkebir Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Yaşar Saral’ın harç yoğurduğunu ve dikilen levhaların direklerini betonladığına tanık olduk.  Kurum olarak başarılı çalışmaları ile dikkatleri üzerine çeken Müdür Saral’ı bu örnek ve başarılı çalışmaları dolayısı ile tebrik ediyor, helal olsun diyoruz.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner93
banner94
20
açık
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:59
Öğle 12:20
İkindi 15:47
Akşam 18:32
Yatsı 19:52
Günün Karikatürü Tümü