banner92

banner77

KIRILMASI ZOR BİR REKORA İMZA ATTI

Yüzme eğitmeni Şahin Bektaş denizde 1400 kişiye yüzme öğreterek kırılması zor bir rekora imza attı.  

Vakfıkebir 29.07.2021, 18:10 Ahmet Kamburoğlu
KIRILMASI ZOR BİR REKORA İMZA ATTI

Büyükliman Yöresinde yüzmenin profesörü olarak tanınan Yüzme Eğitmeni Şahin Bektaş tarafından açılan yaz dönemi yüzme kursu Vakfıkebir İskelesinde yapılan belge ve madalya töreni ile sona erdi. Törene öğrenci velileri de katıldı.

Kursun kapanış konuşmasını yapan Eğitmen Şahin Bektaş,  “Sayısını unuttuğum kurslarımdan birini daha bir sorun yaşamadan yüzde yüze varan bir başarı ile bitirmenin mutluluğunu yaşıyorum. Sizlerin güvenlerine layık olmaya çalıştım. Bu yıl açtığımız kursa yaşları 5 ile 18 arasında değişen 55 öğrencim katıldı. Bu sayı ile birlikte yaklaşık olarak 1400 kişiye yüzme öğrettim. Bir daha kurs açar mıyım bilemiyorum ancak hedefime ulaştım. Denizde eğitim vererek böyle bir sayıya ulaşmak bana nasip oldu. Tüm öğrencilerimi tebrik ediyor, başarılarının daim olmasını diliyorum” dedi.

Kursa katılan öğrenciler çok kısa bir sürede yüzme öğrenmenin mutluluğunu yaşarken öğrenci velileri ise, “Şahin Hocamızın adını ve yüzme öğretmedeki başarısını daha önce duymuştuk. Çocuklarımızı kursuna verince söylenenlerden çok daha fazlası olduğuna şahit olduk. İşini çok iyi yapıyor. Çok kısa bir sürede çocuklarımız yüzme öğrendi. Kendisine teşekkür ediyor, yeni kurslar açarak işine devam etmesini diliyoruz” dediler.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner93
banner94
20
açık
Namaz Vakti 19 Eylül 2021
İmsak 04:33
Güneş 05:59
Öğle 12:20
İkindi 15:47
Akşam 18:32
Yatsı 19:52
Günün Karikatürü Tümü