banner92

banner77

MUHAMMET BALTA, İDDİALARA CEVAP VERDİ

TBMM Çevre Komisyon Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta iddialara cevap vererek, "Yalandır, iftiradır, mesnetsizdir, bunun karşısında da bunu ispatlamayan yalancıdır, alçaktır, namussuzdur" dedi.

Ana Kategori 16.04.2021, 18:24 16.04.2021, 18:50 Ahmet Kamburoğlu

TBMM Çevre Komisyon Başkanı ve AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta iddialara cevap vererek, "Yalandır, iftiradır, mesnetsizdir, bunun karşısında da bunu ispatlamayan yalancıdır, alçaktır, namussuzdur" dedi.

"Videolu Haber"

Çevre Komisyon Başkanı olarak anons edildim ama gönül isterdi ki bugün ki gündemimiz çevre ile alakalı olsun. Bizim hakkımızda Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır’ın yalan ve iftiralarına burada cevap vermek için sizin karşınızdayım. Talihsiz bir açıklama yaptı, Çaykur ile alakalı. “Duyumlarımıza göre 300 kişilik listeyi AK Parti Trabzon Milletvekili Muhammet Balta’nın verdiğini” iddia etti. Yalandır, iftiradır, mesnetsizdir, bunun karşısında da bunu ispatlamayan yalancıdır, alçaktır, namussuzdur..

Asla bizim böyle bir şeyimiz olmamıştır. 300 kişilik liste değil, 1 kişi dahi isim verilmemiştir” 

“Görüyoruz ki bu arkadaşımız geçmişte de aynı hataları yapmış. Bu arkadaşımız yalanı mahirce başarıyor. Kendi arkadaşları da bundan rahatsız. Kendi arkadaşlarına da bu tür söylemlerde bulunurken sorabilirdi. TBMM’de görev yapmanın, milletin emanetini almanın sorumluluğu vardır. Burada milletvekilliği saygınlığını koruyup kollamak, 600 milletvekili arkadaşımın görevdir. 


Toplumda bu saygınlığın arttırılması, milletin bize güveniyle alakalı. Yalanlarla sadece bana değil TBMM’de bütün milletvekilleri itibarsızlaştırma toplum önünde küçük düşürme hareketidir. Ben bu konuyla alakalı yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım. 

Burada çıkıp konuşmak kolaydır. Bende iddialara göre bu milletvekili şöyle yaptı, böyle yaptı dersem ne olur.

Milletvekilinin söylediği sözün kulağını duyması lazım. Biz her zaman milletvekili saygınlığın attırmak, güveni suistimal etmemek için yolumuza devam edeceğim. Bu yalan haberlerle alakalı yasal haklarımı sonuna kadar kullanacağım.

Yorumlar (0)
Yorum yapabilmek için lütfen üye girişi yapınız!
banner93
banner94
24
parçalı az bulutlu
Namaz Vakti 29 Temmuz 2021
İmsak 03:20
Güneş 05:06
Öğle 12:33
İkindi 16:28
Akşam 19:49
Yatsı 21:28
Günün Karikatürü Tümü